“Opgeven kan altijd nog”

Woensdagochtend werd de Ermelose pupil niet goed wakker. Ze had nog altijd flink last van haar buik en de misselijkheid was ook nog niet weg. Ze sprak haar frustratie uit; ziek zijn is sowieso niet leuk, maar zich zo ellendig voelen precies tijdens het NK voelde vreselijk. Het antwoord op de vraag of ze wilde spelen of dat ze zich wilde terugtrekken uit het toernooi luidde precies zoals je van een ware sportvrouw kunt verwachten: “Ik ga het proberen! Opgeven kan altijd nog.” Ze nam een pijnstiller en ging naar De Klaampe. “On met la patate!”, zoals ze dat bij Gwen thuis nog wel eens roepen om aan te geven ergens vol voor te willen gaan.


Neda, (Noa) en Gwen

Om 09:00 uur begon de partij tussen Neda en Gwen. Na drie uur en twintig minuten kwam Gwen de wedstrijdzaal uit, twee punten rijker dan ze was. Ze gaf aan naar de bungalow willen, nog altijd niet helemaal lekker. Na wat lichts te hebben gegeten en even op de bank te hebben gelegen, was het weer tijd om richting de speellocatie te vertrekken. Ze gaf aan ietwat opgeknapt te zijn. De vierde speelronde van het toernooi, de tweede ronde van deze woensdag, mocht de DCH-speelster het opnemen tegen Joas Struik uit Molenaarsgraaf. Dit gevecht eindige in remise, wat volgens Gwen een terechte uitslag was. In de nabespreking met haar coach bleek dat er een moment in de partij is geweest waarin Gwen positioneel iets beter had kunnen komen te staan, maar dat dat voor het eindresultaat waarschijnlijk geen verschil had gemaakt.


Gwen vs. Joas

Op de tweede speeldag pakt Gwen 3 punten uit twee partijen. Met de 2 punten die ze dinsdag pakte erbij, heeft ze op de helft van dit toernooi 5 punten vergaard. Ze staat hiermee op de twaalfde plaats in het tussenklassement. Donderdag zal er slechts een enkele ronde worden gespeeld, waarin Gwen tegen Galadriël Jansen mag strijden. De tussenstand na vier ronden is als volgt:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *